FOTO / Samanta Karavello pozon e zhveshur…

Samanta Karavello është një nga këngëtaret më të dashura te publiku shqiptar.

Këngët e saj pëlqehen shumë e ndërsa ajo njihet për zërin e saj të veçantë.

Ajo na ka befasuar disi me fotot e publikuar së fundmi teksa shfaqet e zhveshur dhe tejet seksi.

Komentet dhe pëlqimet ndaj fotografive të saj kanë qenë të shumta.

Për më shumë detaje noa.al ju sjell dy fotografitë e këngëtares.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU