FOTO / Pushimet familjare, Rama publikon një foto të re

Kryeministri Edi Rama ka vijuar traditën e postimeve me diçiturën PHOTO OF THE DAY.

Në foton e mësipërme ai shfaqet me djalin e vogël, Zahon, dhe bashkëshorten Linda teksa shëtisin në Dhërmi.

Edhe më herët, Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale foto duke notuar apo duke vizatuar në vilën qeveritare.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU