(Foto) Princ Leka dhe Elia festë për fundin e beqarisë

Vetëm pak ditë na ndajnë nga dasma mbretërore, por mesa duket festimet kanë nisur që herët. Çifti princ Leka dhe Elia Zaharia kanë festuar në një mbrëmje të veçantë statusin e tyre të beqarisë, të cilin do ta braktisin për shumë pak ditë. Në foto çifti duket më i lumtur se kurrë, ndërkohë që përgatitjet për dasmën mbretërore kanë nisur prej kohësh.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU