FOTO/ Prezantuesi mban premtimin, vishet me fustan pas fitores së Rusisë

Pakkush mund ta imagjinonte që Spanja do të eliminohej nga Botërori në përballjen me Belgjikën.

Edhe një prezantues radio i këtij mendimi ishte ndaj premtoi se në rast fitoreje të Rusisë në Botëror do të vishej me fustan.

Siç e dimë Rusia ia doli dhe prezantuesi rus me emrin Aleksandr Sofronov të hënën ka punuar i veshur me fustan.

Fotoja e tij me fustan, u shpërnda në rrjetet sociale dhe është duke bërë xhiron e internetit.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU