FOTO LAJM/ Spekulimet e medias shqiptare, njihuni me babain e Ermal Metës

Pas spekulimeve ne media per babin e Ermal Metës, kengetarit shqiptar qe fitoi Sanremo 2018, javanews sjell fotot e babit te tij, i cili ka marre dhe shume urime per fitoren e djalit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU