FOTO LAJM/ Pamjet nga Bulevardi gjatë fjalimit të Bashës

Lulzim Basha ka dalë në podium ne fjalimin e tij përballë militantëve të PD dhe LSI. Basha ka kërkuar rrëzimin e qeverisë. Ja pamjet e Bulevardit gjate fjalimit te tij.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU