FOTO/ Kroacia në finalen e Botërorit, Rama foto me Presidenten kroate

Kryeministri Edi rama ka publikuar pak minuta me pare nje foto me Presidenten kroate  Kolinda Grabar-Kitaroviq menjehere sapo Kroacia mundi Angline dhe do te jete ekipi finalist perballe Frances ne finalen e Boterorit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU