(FOTO) Jeta e re e mbesës së Sali Berishës me pirsing, cigare dhe…

Nga një vajzë që botonte libra, tashmë ajo është kthyer në një vajzë rebele. Nga fotot që poston në rrjetet sociale, shihet se Dasara ka vendosur një pirsing në hundë, konsumon cigare pafund, ka shoqëri me shumë meshkuj dhe tani merr pjesë dhe në evente mode.

ma.me

m1m2m3m4m5m6m7m8m9m10m11m12

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU