FOTO / Ilda Bejleri nxerr në pah të pasmet me një fustan të ngushtë

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, me një pasion të veçantë siç është gazetaria sportive.

Fjala për është gazetaren dhe moderatoren e njohur Ilda Bejleri, e cila është aktive edhe në rrjetet sociale me poza “të nxehta”.

Bukuroshja ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto tepër seksi.

Ajo shihet teksa ka marrë pozë joshëse duke treguar të pasmet e saj me një fustan të ngushtë bardhezi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU