FOTO/ Icardi në fushë me Inter, Wanda Nara i vë “flakën” Instagramit

Duket se Wanda Nara është qetësuar nga çështja Icardi pas polemikave me drejtuesit e Interit.

Ajo njihet për trupin e saj dhe kësaj here ka postuar disa foto provokuese në rrjetet sociale.

Mediat italiane shkruajnë se Wanda vazhdon të kënaqet në “Instagram”

Foto 1

Foto 2Foto 3Foto 4Foto 5Foto 6

Foto 7

Foto 15Foto 20

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU