FOTO/ Femrat e familjes Kardashian përherë në qendër të vëmendjes me…zhveshjen e tyre!

Një herë është një aksident, e dyta është rastësi, dhe hera e tretë është një model.

Kourtney Kardashian ka ekspozuar gjoksin e saj për herë të tretë në këto ditë,

38 vjeçarja është duke festuar ditëlindjen e saj në Meksikë me motrën Kim dhe disa mike të saj.

Ajo është paraqitur tejet seksi duke ekspozuar gjoksin.

E tillë është shfaqur edhe këtë herë në plazh e veshur me bikini blu duke njerr gjoksin seksi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU