FOTO/ Fatmir Mediu bën ‘namin’ në dasmë…

E kemi parë gjithmonë nën petkun e politikës, ndërsa kësaj radhe deputeti Fatmir Mediu na ka befasuar të gjithë. Kreu i republikanëve ka hequr mënjanë pak për çaste postin e zyrtarit dhe ka shijuar momentet familjare.

Fundjavën që lamë pas ai ka qenë i ftuar në dasmën e një miku të tij. Ndonëse ka kërcyer nën ritmet e muzikës popullore shqiptare, Mediu ka rrëmbyer mikrofonin dhe ka kënduar disa këngë, siç e konfirmon edhe fotoja.

E kemi parë gjithmonë nën petkun e politikës, ndërsa kësaj radhe deputeti Fatmir Mediu na ka befasuar të gjithë. Kreu i republikanëve ka hequr mënjanë pak për çaste postin e zyrtarit dhe ka shijuar momentet familjare./BW/a.m.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU