(FOTO) E mbani mend Ponjën e Portokallisë? Ja si duket tani

Të gjithë e kujtojmë Ponjën e Portokallisë.
Por prej vitesh personazhi i saj dhe aktorja Ervina Kotolloshi nuk janë më në spektaklin e humorit.
Përmes një foto të publikuar nga aktori Romir Zalla, gjithashtu pjesë të spektaklit të humorit shohim sesi ka ndryshuar aktorja.
Express/d.i.
ponja-romir

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU