FOTO e çuditshme e Rihannës… gjysëm nudo dhe duke mbajtur një foshnje në krahë

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna nuk e ka problem tashmë ta tregon gjoksin tërësisht.

r_1474271368-1123322

Ylli nga Barbadosi ka pozuar së fundi për magazinën e modës “CR Fashion” ku në disa foto shfaqet tejet seksi, por edhe çuditshëm, sepse ka një bëbë në duar./java/a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU