FOTO /Demi Rose e pranon hapur se shumë çiftet i janë lutur për treshe

Është e famshme për format e saj bombastike dhe për këto forma është shumë e kërkuar jo vetëm në industrinë e modës, por edhe nga çifte të ndryshme mesa duket.

Po flasim për Demi Rose, e cila zbuloi në Twitter se merr kërkesa të shumta për treshe nga çifte nga e gjithë bota.

“Çuditem me këto çifte që më bëjnë të tilla oferta. A thua se nuk kam mundësi më të mira unë”, shkroi Rose në rrjetin social.

'Haven't got any better options?' Demi appeared taken aback by such advances, as she made clear to her hoards of social media followers.Killer curves: This comes after Demi sent temperatures soaring as she slipped into a red ruched dress for birthday cocktails on MondaySmokin' hot: Just days earlier she celebrated her 24th birthday in Israel. Demi captioned a striking bikini shot: '24 today! I feel so happy, grateful to be here and blessed'Sizzling: The influencer looked absolutely incredible as she slipped her famous curves into a barely-there white bikini while taking to the waters of the Dead SeaWork it: Proving to be a series of throwback snaps, Demi first uploaded snaps of herself in the white bikini last week as she enjoyed her getaway to IsraelBusty: The star has since gained a huge following on Instagram and she is known to display her incredible curves in a number of risque ensembles

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU