FOTO / Berisha për fundjavë në Kosovë, mesazh bashkë me mbesën nga Alpet

Ish-kryeministri Sali Berisha me sa duket ka kapërcyer kufijtë zyrtarë për të vizituar bukuritë e natyrës në Kosovë.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me mbesën e tij Dalilën në bjeshkët e Rugovës, një nga vendet më të bukura të trevave shqiptare.

“Me mbesën, Dalilën në Shkrel të Rugovës, diamantin e bukurive të Alpeve dhe mbarë trevave shqiptare!”, shkruan Berisha. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU