FOTO/ Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja shqiptare është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe do të sjellë në jetë djalin e saj të parë. Adelina Tahiri ka publikuar shpesh foto ku bie në sy barku i saj i rrumbullakosur. “Loading 97%…”- shkruan Adelina krahas një fotoje ku shihet vetëm me të brendshme.

E ndërsa këngëtari shqiptar Bertan Asllani mesa duket i ka zbuluar emrin e djalit që pritet të vijë në jetë. “Djan Carlo is coming,”- shkruan Bertani krahas fotos. Të jetë vërtet ky emrin që ka zgjedhur çifti për të birin?! /ma.me

Komentet në foton e Adelina Tahirit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU