(Foto) 24 vjetori i martesës, Obama urim të veçantë për Michelle

WASHINGTON, DC - JANUARY 21: U.S. President Barack Obama and first lady Michelle Obama dance together during the Comander-in-Chief's Inaugural Ball at the Walter Washington Convention Center January 21, 2013 in Washington, DC. Obama was sworn-in for his second term of office earlier in the day. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

Sot, çifti më i komentuar presidencial po e festojnë 24 vjetorin e martesës. Ndërsa, Presidenti amerikan Barack Obama, ka vendosur që bashkëshorten e tij ta uroj edhe publikisht me një fotografi të përbashkët romantike.

“Duke vallëzuar përgjatë këtyre 24 vjetëve. Urime përvjetorin”, janë fjalët e Obamës.

Kujtojmë se dyshja janë ndër çiftet më pozitive të cilët synin kryesor gjithmonë kanë pasur dashurinë dhe respektin.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU