Femra rreh në mes të ditës të dashurin tek Parku Rinia (VIDEO)

Jemi mësuar zakonisht me histori ku burri dhunon gruan, por kjo video është ndryshe. Një femër qëllon me sa fuqi ka një mashkull, që duket se është i dashuri.

 Burri rri në këmbë dhe jep sqarime, por vajza nuk do t’ia dijë, ajo humb durimin dhe vë dorë ndaj tij. Jo njëherë, por disa herë.

Ngjarja ndodhi para pak ditësh në Tiranë, tek zona e ‘Parkut Rinia’. Ndiqni videon! BW

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU