Enrique: Atletico Madrid, rivali i Barcelonës për titullin

Atletico Madrid do të jetë rival i Barcelonës në garë për titullin e kampionit. Kështu ka thënë trajneri i ekipit katalanas, Luis Enrique.
Ekipi i Diego Simones është kandidat për titullin. Ata kanë treguar tashmë se sa të mirë janë dhe unë jam i sigurt se Atletico do të na sfidoje për kampionatin”, ka deklaruar Enrique per mediat.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU