Encës i dalin thithat (FOTO)

Emisionet e vitit të ri kanë shpërfaqur anomalitë dhe provokimet jo normale të këngëtareve.

Në emisionin “Op Labi Party” ishte Enca ajo që mori vëmendjen.

Veshja e saj jo proporcionale për trupin ka shpërfaqur thithkat e saj.

Ky është skandali i radhës i këngëtares.

/Telegrafi/

enca1

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU