Enca del me një klip shumë provokativ (Video)

Këngëtarja shqiptare Enca ka sjellë në treg klipin e ri. Në video shohim këngëtaren të veshur totalisht me rozë dhe lag veten me qumësht. E shoqëruar me një klip mjaft provokues kënga me titullin “Rendez vous” sapo doli.

Menjëherë pas publikimit klipi ka marrë mijëra klikime për shkak të skenave që përmban. Në një pjesë shihet Enca, e veshur e gjitha në ngjyrë rozë, e shtrirë pranë derës së frigoriferit dhe lag veten me qumësht. Për ju që mezi e keni pritur mund ta shijoni tashmë, përgatiti Shqiptarja. Com.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU