ELBASAN/ Plagosi me armë zjarri kryeplakun e fshatit, dorëzohet ne polici autori

25-vjeçari me iniciale S.V. i cili plagosi tre ditë më parë me armë zjarri kryeplakun e fshatit, Tajar Veliu, 54 vjeç.Ai u largua pas ngjarjes dhe pas negociatave me familjarët është vetëdorëzuar në polici. Motivet e ngajrjes janë ende të paqarta ndërkohë që materialet hetimore për këtë çështje i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për zbardhjen e plotë të saj.

/a.meta

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU