Edhe nesër shi e dëborë, ja moti për secilin qark

Gjate dites se marte, 5 janar 2015, moti mbi vendin tone do te karakterizohet kryesisht nga mbizoterimi i reve dhe reshjeve te shiut, ndersa ne zonat malore do te kete reshje debore.
Ja si do te paraqitet situata per diten e marte:

QYTETET Temperaturat
Shkodër 6/9 re shi
Kukës -1/0 shi debore
Lezhë 7/13 re shi
Dibër 0/5 shi debore
Durrës 6/14 re shi
Tiranë 9/13 re shi
Elbasan 6/10 re shi
Berat 9/13 re shi
Vlorë 8/16 re shi
Korcë 2/8 re shi
Gjirokastër 6/11 re shi
Sarandë 6/14 re shi

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU