Edhe Limaj dënon grafitet kundër Jahjagës, të ulëta dhe perverse

Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj i ka dënuar grafitet që ditëve të fundit janë parë nëpër rrugën e Prishtinës kundër presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga. Ai në një postim në rrjetin social Facebook ka shkruar se dallimet partiake nuk guxojnë të verbojnë askënd, e as të përdoren forma të tilla për denigrimin e personalitetit të dikujt.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU