E turpshme në Lezhë! 20-vjeçarja e bën në publik me të moshuarin (VIDEO)

Një djalë nga qyteti i Lezhës qe kishte dalë në ballkonin e pasmë të shtëpisë së tij, pa poshte pallatit qe skene qe e la pa fjale.

Ai tregon per JOQ se një vajzë rreth të 20-ave po kryente marrëdhënie seksuale me një të moshuar rreth të 70-ve.

Ai i dha për shërbimet seksuale 1 mijë lekë të vjetra, ndërsa vajza i kërkonte 2 mijë. Nuk dihet si është mbyllur pazari mes tyre, por fatmirësisht skena nuk është parë nga shumë persona.

“Pershendetje JOQ, krize ne Lezhe per 2 mij lek behen keto veprime. Videoja eshte xhiruar ne qytet poshte pallatit dhe pasi i dha nje mije lek tvjetra plaku kjo po kerkonte 2 mije. Plaku ishte tek 60-70, ndersa vajza 20 e ca,- shpjegon djali që ka parë të gjithë skenën nga ballkoni i shtëpisë së tij.
Ndërkohë që komentuesit shkruajnë se ajo “eshte nje vajze me semundje mendore e ashtu ka dhe pjestaret e familjes. Po ne nje shtet qe nuk ka shtet keshu skandalesh do shohim. Prej vitesh abuzohet me to dhe askush nuk perkujdeset per strehimin ne ambjente rehabilitimi.Trishtim!”. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU