E rëndë në Sarandë, familja e gjen pa ndjenja, 32-vjeçari dërgohet i vdekur në spital

Familjaret kane gjetur pa ndjenja, e me pas kane derguar te pajete ne spital djalin e tyre.

Ngjarja e rende ka ndodhur gjate nates ne Sarande dhe viktime eshte nje 32-vjeçari, me emrin Sokol Ibrahimi.

Gazeta “Panorama” raporton se familjaret e gjeten pa ndenja brenda ne banese dhe e kane derguar me urgjence ne spital.

Mjeket i kane dhene ndihmen e pare por ka qene e pamundur te shpetonte. Nga hetimet e para, shkak dyshohet te kete qene overdoza, por priten hetimet e plote per te dhene versionin per ngjarjen.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU