Durrës/ Plagoset me thikë 25-vjeçari, prangoset autori i krimit

Është mundur të parandalohet nga policia e Durrësit një tentativë për vrajse me thikë si dhe të bëhet ndalimi i autorit.

Pas një konflinti për motive të dobëta dhe tentativës për të vrarë E.B. 25 vjeç, banues në Durrës, autori 26-vjeçari Andrea Shahaj po banues në Durrës ka rënë në pranga.

Tashmë i dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës jashtë rrezikut për jetën. Gjithashtu mësohet se në cilësinë e provës materiale është sekuestruar mjeti i kryerjes së veprës penale, e cila ishte një thikë./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU