Drejt divorcit Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, çiftit s’po gjen paqe prej sherrit

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë vetëm një vit të martuar, por mediat amerikane kanë nisur thashethemet se çifti shumë shpejt do të divorcohen. Sipas “Hollywood live”, 32-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Kutcher nuk po shkojnë mirë me njëri-tjetrin, madje grindjet mes tyre janë bërë shumë të shpeshta. Është e vështirë të imagjinosh se arsyeja është vogëlushja e tyre 1-vjeçare, Wyatt Isabelle.

Mediat citojnë një burim afër çiftit, sipas të cilit Ashton kalon shumë kohë larg familjes me takimet e tij, madje edhe natën vonë. Ndërsa Mila ka shfaqur dëshirën për tu rikthyer në punë, pas një viti pushim. “Mila e do shumë vajzën e saj, por ndjehet e izoluar duke qëndruar në shtëpi për një kohë kaq të gjatë,” citohet të ketë thënë burimi. Dhe pikërisht për këtë arsye kanë nisur mosmarrëveshjet mes tyre. Ashton është i shqetësuar për vajzën dhe se kush do të kujdeset për të, dhe për këtë shkak kanë nisur edhe grindjet e vazhdueshme.

Çifti Mila Kunis dhe Ashton Kutcher gjithmonë kanë reflektuar një harmoni perfekte dhe duket e pabesushme ndarja e tyre. Po, sipas burimit, ata kanë vendosur që ta hedhin pas krahëve këtë episod dhe tani marrëdhënia e tyre shkon mirë. Megjithatë gjithçka mund të ndodhë! Ky do të jetë ndoshta divorci i vitit për yjet e Hollywood-it, tashmë secili me karriera të suksesshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU