Donacion/Mbappe dhuron 27,000 Paund për kërkimin e pilotit të Salas

Pasi dhuroi një shumë të madhe parash për kërkimin e Emiliano Salas, tani ka dhuruar 27,000£ donacion për vazhdimin e kërkimeve për trupin e pilotit, David Ibbotson.

Ish kapiteni i Anglisë Gary Lineker ka dhuruar 1,000£. Familja e Ibbotson të dielën ka njoftuar se kërkojnë 300,000£ dhe deri tani janë mbledhur mbi 100,000£. (Lexo.al)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU