Dibër, plagoset me armë zjarri 18 vjeçari Endri Sina, është në gjendje të rëndë

Paraditen e sotme është shënuar një ngjarje e rëndë në Dibër. Burime policore bëjnë të ditur se është plagoset me armë zjarri një 18 vjeçar në fshatin Muhër. I plagosuri e ka emrin Endri Sina. Ai është në gjendje të rëndë dhe pritet nga casti në cast të sillet në Tiranë me helikopter. Ende nuk dihen rrethanat dhe motivet e këtij akti të rëndë, ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe autorin apo autorët e kësaj plagosje.

Ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU