Dhunimi i biznesmenit, Meta: Akt kriminal, përegjegjësit para drejtësisë

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta teksa ka qenë në Shkodër ku ka organizuar atje një takim, ka folur për mediat për çështjen e dhunimit dhe më pas largimit të biznesmenit libanezi-amerikan, ku ka thënë se dhunimi i tij ishte akt kriminal dhe se përgjegjësit duhet të vihen para drejtësisë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU