Dhunë mbi gruan e vajzat, arrestohet një 49-vjeçar

Një 49-vjeçar në Vlorë është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë fizike mbi gruan dhe dy vajzat e tij.

Policia e Vlorës bën të ditur se në pranga ka rënë shtetasi Bajram Xhemali, i cili ka dhunuar për motive të dobëta bashkëshorten e tij, shtetasen: M.Xh, 41 vjeç, si dhe dy vajzat e tij, 16 dhe 15 vjeç.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU