DETAJE/ U vra sonte, avokati Gurra nesër ikte për Angli, ishte i divorcuar

Avokati Ravik Gurra që u vra në Elbasan kishte planifikuar që nesër të nisej për në Londër. Në Elbasan ai jetonte vetëm me nënën, pasi me gruan ishte divorcuar. Ndërkohë që dy prokurorët që kanë marrë në dorë zbardhjen e dosjes janë Enkeleda Millonai dhe Petref Asllani.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU