Deputeti i LSI Nasip Naço shkon në bibliotekë, lexon librin e Ramës

Kuvendi sot po zhvillon seancat dëgjimore, për të zgjedhur kryeprokurorin e ri të përkohshëm, por është vërejtur mungesa e deputetëve të opozitës. Por sot janë zbardhur dhe mesazhet që janë shkëmbyer nga deputet Ulsi Manja dhe Nasip Naço.

Sipas këtyre mesazheve Ulsi Manja me anë të sekretares së Kuvendin ka bërë ftesë Naços, por ky i fundit nuk ka pranuar të shkoj pasi ë përgjigje thuhet se ai po lexon librin Kurban të Edi Ramës.

Mesazhet e zbardhura

Sekretarja e Kuvendit: Pershendetje z. Nasip! Kryetari I komisionit nderpreu mbledhjen per 15 min, per t’ju njoftuar edhe nje here per seancen degjimore. Ju lutem konfirmoni pjesmarrjen tuaj!

Mesazhi i Nasip Naços: Nuk mundem te marr pjese per momentin , pasi jam ne biblioteke. Po lexoj librin  “Kurban “ te Edi Rames.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU