Demi Lovato në spital, arsyeja mbidoza

Demi Lovato, është dërguar me urgjencë në një spital në Los Angeles. Mediat e huaja thonë se arsyeja ka qenë mbidoza e heroinës.

Ajo është larguar nga shtëpia e saj pak para mesditës të ditës së martë dhe aktualisht është duke u trajtuar.

Gjendja e saj nuk dihet.Kujtojmë se ajo edhe më herët ka vuajtur nga alkooli dhe droga, ndërsa pas 6 vitesh esëll i është kthyer drogave sërish, përgatiti ”lajmi.net”. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU