Deklarata shokuese e Britney Spears rreth meshkujve, s’martohem me

Në Carpool me James, e ftuara e rradhës Britney Spears, përvec atmosferës së këndshme dhe gazmore që solli, ajo tregoi një dëshirën e saj që ka shokuar të gjithë.

34-vjecarja gjatë një bisede të pamenduar, ka thënë se nuk dëshiron të martohet më, duke i dhënë fund përgjithmonë me meshkujt.

Gjithashtu ajo thotë se dëshiron të ketë dhe 3 djem të tjerë, por që me meshkuj s’do merret më, përgatiti Express. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU