Davos/ Takim Bushati-Hahn, fokusi te hapat e Shqipërisë për negociatat dhe marrëdhëniet rajonale

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është takuar me eurokomisionerin për zgjerimin Johahnnes Hahn.

Ata ndodhen në Zvicër në kuadër të Forumit të Davosit.

Eurokomisionerin për zgjerimin Johannes Hahn ka postuar në Twitter një foto me ministrin ku shkruan se u fol për strategjinë e ardhshme të Ballkanit Perëndimor dhe marrëdhëniet rajonale./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU