Dasmë e çmendur në Tiranë, ja si e merr nusen ‘shoqnia e dhondrrit’ (FOTO)

Një dasmë e rrallë ka nisur sot në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, ku siç duket edhe në këto foto të publikuara nga “Gazeta Express”, shoqëria e dhëndrit ka menduar që ti organizojë një ceremoni të veçantë shokut të tyre në ditën më të rëndësishme të jetës.

Në shtëpinë e dhëndrit numëroheni rreth 30 motorrë, të cilët u nisën për të marrë nusen që me shumë gjasa do të shijojë një udhëtim të bukur me motorrë në Tiranë. Për më tepër shikoni foton dhe videon.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU