Dalin fotot e para, ja sesi do të duket iPhone8 (GALERI)

Vjeshtën e ardhshme do të dalë iPhone 8, siç është bërë traditë tashmë.

Ka shumë kuriozitet rreth tij, por një dizajner ka zbuluar se si mund të jetë ai.

Dizajneri ka krijuar këtë koncept bazuar në zhurmat rreth të dhënave që ka dëgjuar, transmeton tema.

Celulari i ri i “Apple” nuk do të ketë një buton “Home”, do jetë më i hollë dhe një kamera më cilësore. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU