Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja diagnoza

Ishte kthyer nga Amerika dhe nisi fuqishëm aktivitetet e saj muzikore në Kosovë, por me sa duket këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur për të rinjtë, Dafina Zeqiri nuk ia ka dalë.

Lodhja e madhe e ka detyruar Duffy-n të shtrohet në spital fill pasi ka përfunduar një koncert në Gjilan.

Vetë këngëtarja ka postuar foto nga shtrati i spitalit, ku duket se po merr një serum, ndërsa iu kërkon falje fansave që nuk mundi të qendrojë pas koncertit me ta.
dafina-spital

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU