Coutinho i Liverpool: Na mbështesni kundër Chelseat

Ylli i Liverpoolit, Philippe Coutinho kërkon përkrahjen e tifozëve para ndeshjes me Chelsean.

Liverpool dhe Chelsea do të përballen sonte në derbin e kësaj fundjave në Premier Ligën.

Braziliani mendon se ndeshja me Chelsean është e rëndësishme, dhe ai kërkon mbështetjen e tifozëve të “Reds”.

“Jemi në shtëpi dhe sigurisht së tifozët na ndihmojnë shumë. Është një ndeshje e rëndësishme për të vazhduar luftën”, ka thënë Coutinho, përgatiti Koha. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU