Çmendet nipi, plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

Një plagosje ,me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut.

Mësohet se nipi, i cilië shtë arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me njëri-tjetrin.

Shkak për konfliktin është bërë fakti se nipi i ka kërkuar para gjyshërve të tij dhe pasi ata nuk i kanë dhënë janë konfliktuar e më pas ai i ka qëlluar me thikë.

Dy të moshuarit janë transportuar menjëherë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

a.ç

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU