Cilin reper preferon kjo pornostare shqiptare?

Pornostarja me gjasë e parë dhe e vetme shqiptare në industrinë amerike, Alby Rydes mund të ketë shumë vite jashtë Shqipërisë por lidhjen nuk e ka shkëputur për asnjë moment.

Përpos që tregon haptazi në biografi e rrjete sociale krenarinë e të qenurit shqiptare, Alby po del të jetë në rrjedha të mira edhe të muzikës shqiptare.

Ajo tash e disa kohë shihet në rrjete sociale teksa shijon muzikën shqip, e posacërisht të anëtarëve të On Records, Kida e Mozzik.

Një video ku shihet duke dëgjuar këngën e re të Gramozit e Getinjos, i pari e ka shpërndarë në rrjetin social Instagram.

Pa dyshim, fansa më e veçantë për reperin! /PRIVE.AL/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU