Protesta dhe skandali i policit, humor në rrjetet sociale: Rama fton...

Protesta e opozitësqë do të zhvillohet në Tiranë më 16 shkurt si dhe skandali me policin në Malësinë e Madhe, janë dy ngjarjet kryesore...

E rrallë/ Mjekët nxjerrin foshnjen nga barku i nënës për kurim,...

Një foshnje është nxjerrë nga barku i nënës për trajtim dhe më pas është rikthyer sërish brenda. Procedura e pazakontë u realizua në Bethan Simpson...

Grabitet pema e rrallë aziatike 400-vjeçare, kushton 91 mijë dollarë. Çfarë...

Dy adhurues të Bonsai i kanë bërë një thirrje hajdutëve që vodhën 7 pemë në shtëpinë e tyre, t'ia rikthejnë. Seiji Iimura  dhe bashkëshortja e...

Çon vajzën për të fjetur, nëna tmerrohet nga ajo çfarë gjen...

Një nënë nga Melburni ka nxjerrë shtëpinë në shitje dhe është betuar që nuk do kthehet më aty pasi u trondit nga një gjarpër. Ajo...

Historitë e Luginës së Vdekjes: Dëshmitë e pabesueshme mbi UFO-t në...

Të ndërthurura me legjendat dhe folklorin, dhe që datojnë prej disa shekujsh, janë dëshmitë e shumta që vijnë nga e ashtuquajtura “Lugina e Vdekjes”...

FOTOT/Moderatorja që hapi lajmin se ishte aksidentuar shfajsohet

Pak javë më parë në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi lajmi se moderatorja Fjoralba Ponari kishte bërë aksident me makinë. Vetë Fjoralba ndau...

FOTOT/ Stilistja kosovare që veshi yllin e “Victoria’s Secret” Alessandra Ambrosio

Lena Berisha, stilisja e njohur nga Kosova, që prej vitesh e ushtron aktivitetin e saj në Prizren, ka mundur së fundmi të prekë suksese...

FOTOT/ Ylli i Big Brother bën çmendurinë në kirurgji plastike: Do...

Një yll i Big Brother Anglez, ka kërkuar kirurgë kozmetikë për implantet në lëkurën e saj të ‘takave’ në mënyrë që të duket më...

Çunmulaj, modelja shqiptare postoi foto të hershme

Emina Cunmulaj është një nga modelet e njohura shqiptare e cila siç dihet prej vitesh vazhdon karrierën e saj në Amerikë. Bukuroshja shqiptare është...

FOTOT/ Aktori i njohur i Portokallisë tradhëtohet nga e dashura, e...

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”, por ndërkohë që jetën e tij profesionale dhe artistike e njohim mirë për...