Deputeti shqiptar mposht kancerin: Faleminderit zot çfarë burrneshe më dhurove për...

Deputeti nga LDK-ja, Bardhyl Meta përmes një postimi në Facebook ka rrëfyer se si bashkëshortja e tij Adelina i ka qëndruar pranë në momentet...

Fier / Identifikohet çifti që u gjend i vrarë në makinë,...

Nje i ri vret të dashuren e me pas veten. Te pakten keto jane dyshimet e para ne lidhje me nje ngjarje te rende qw...

Zbulohet DOKUMENTI sekret i firmosur nga ish-ministri i PD për ekstradimin...

Gazetarja Klodjana Lala e ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24 ka siguruar dokumentin e garancisë nga Ministria e Drejtësisë...

Sanksionet kanë qenë prej kohësh, ja si t’i legalizoni puset e...

Nevojat për furnizimin me ujë të familjeve kryesisht në zonat rurale ka shtyrë qytetarët të hapin puse me dhe pa leje para viteve ‘90...

Arsyet se përse s’duhet t’u jepni borxh familjarëve apo miqve

Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve, dhe zakonisht këto probleme...

(FOTO) Përse po gajaset së qeshuri Rama mes fshatarëve?!

Kryeministri Edi Rama ka qenë dje në fshatrat e Roskovecit, ku ka mbajtur edhe një bashkëbisedim me fshatarët. Ai ka postuar disa foto dhe...

SMS-ja erotike/ Salianji pohon: Ju tregoj se cila është GD, po...

Deputeti Ervin Salianji, të cilit iu publikua një video teksa po bisedonte me një gjuhë banale dhe perverse në Parlament me një person të...

Këto janë 10 vendet ku shqiptarët mund të emigrojnë më lehtë

Shqiptarët janë ndër popujt që emigrojnë më shumë. Arsyet tashmë dihen, për shkak të papunësisë në Shqipëri, për një jetë më të mirë, por...

Projekti i Zogut të Zi/ Veliaj: Ja si do transformohet rrethrrotullimi...

Rrethrrotullimi i Zogut të Zi po merr një pamje krejt të re, me shatërvanë funksionalë, lulishte dhe pemë. Pas rikonstruksionit të Rr. “Dritan Hoxha”,...

Moti i keq, Bashkia Tiranë nis sistemimin e të pastrehëve në...

Pas ngritjes së shtabit të emergjencave, Bashkia e Tiranës ka nisur sistemimin e personave në kushte rruge drejt qendrave sociale. Kjo masë e marrë...