Emri/ Gjendet pas 12 ditësh trupi i peshkatarit që u mbyt...

Është arritur sot pas 12 ditësh kërkimesh nga polumbarët të gjendet trupi i peshkatarit 54-vjeçar që u mbyt në lumin Drin të Lezhës. Trupi i...

Presidenti nuk ndjehet rehat kur flet nga SHBA

Ka një siklet që dallohet qartë në intervistën e Presidentit Ilir Meta në “Zërin e Amerikës” dhe që ka të bëj me faktin që...

FOTOT/ Enca “tërbon” rrjetin

Ajo është këngëtarja që shkakton më shumë thashetheme në mediat rozë. Shpeshherë me klipet mjaft provokuese, por edhe fotot në rrjetet sociale. Po flasim...

FOTOT/ Mrekullia e Syrit të Kaltër, burimi shqiptar që mahnit turistët

Syri i kaltër, një fenomen natyror që nuk ka gjetur ende një shpjegim të vërtetë, mund të admirohet në mes të pyllit vetëm disa...

Durrës/Rasti i parë me AH1N1, rëndë një 60-vjeçar

Ndërsa në spitalin e Sanatoriumit ‘Shefqet Ndroqi’ në Tiranë kanë humbur jetën katër persona si pasojë e virusit të gripit AH1N1, raportohet për një...

Sistemi VAR do futet në Champions, UEFA nis peticion me klubet...

Të martën e ardhshme sistemi VAR do të debutojë në Ligën e Kampionëve dhe për këtë arsye UEFA ka mbledhur 16 skuadrat të cilët...

U takuan para tre vitesh, modelja lidhet me aktorin e filmave...

Një çift me 36 vite diferencë është përballur me shumë komente negative. Ata u takuan në një set fotografik erotik dhe kanë një vit...

Ava Max, një tjetër shqiptare në krye të klasifikimeve botërore të...

Është nga Saranda dhe vetëm 24 vjeçe, por me këngën e saj të fundit “Sweet but psycho” Ava Max ka mundur të klasifikohet e...

Duket si hangar i zakonshëm, por shikojeni brenda

Njerëzit nganjëherë mund të jenë shumë kreativ, sidomos kur është fjala për ndërtimin e objekteve në shtëpitë e tyre. Me një ide të thjeshtë...

Parlamenti osht qef

Nga Mira Kazhani/ Parlamenti nuk është akademi shkencash dhe as juri e çmimit Nobel, nuk është as Tibet, as manastir, as kishë apo xhami. Po,...