Buzëqeshje para sfidës Angli-Kroaci

Ditën e nesërme do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Botës mes Koracisë dhe Anglisë, por atmosfera e kësaj ndeshje është përcjellë edhe nga dy kryeministrat Theresa May dhe Andrej Plenkovic.

Në samitin e Ballkanit Perëndimor në Londër, dy kryeministrat janë fotografuar duke shkëmbyer bluzat e skuadrave respektive.

Siç duket edhe në këtë foto dy kryeministrat shfqen të qeshur një ditë para ndeshjes.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU