Buffon: Ja “arma sekrete” e Juves ndaj Realit

“Arma sekrete” e kampionëve të Italisë duket se është Dani Alves dhe këtë e konfirmoi edhe kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon.

“Që kur erdhi e pyeta Danin që të na ndihmojë të fitojmë Ligën e Kampionëve. Na ka mësuar shumë. Këtë herë nuk duhet të gabojmë, mjaft kemi gabuar.

Duhet ta marrim atë kupë”, tha Buffon, transmeton tch.

Kurse Dani Alves në konferencë tha se ai dhe Gigi janë shumë mirë.

“Boll na pyetët. Unë dhe Gigi jemi shumë mirë, boll na quajtët pleq”, tha ai. (b.an)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU