Brukseli zbarkon në Ballkan, Juncker, Mogherini e Hahn vizitë në Tiranë

Zyrtaret me te larte te Brukselit zbarkojne ne Ballkan pjese e nje turi takimesh me drejtuesit me te larte te qeverive te vendeve te rajonit.

Ne perberje te delegacionit te larte te Brukselit eshte Presidenti i Komisionit Europian Juncker, shefja per politiken e jashtme Mogherini dhe komisioneri Hahn.

Me 25 shkurt kjo treshe pritet te vizitoje Tiranen.

vijon

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU